2020 GÖKYOL

HAKKIMIZDA

“GÖKYOL İNŞAAT” sektördeki 49. yılını kutluyor…

İnşaat sektöründeki 49 yıllık tecrübemizin arkasında, faaliyet süremiz boyunca devlet sektöründe iş yapmanın saygınlığı ve haklı gururu bulunmaktadır. Gökyol İnşaat ve Sanayii A. Ş., günümüz son teknolojisini, dünya standartlarında hizmet kalitesiyle birleştirerek gerçekleştirilen projelerde doğal yaşam alanlarının ve insan güvenliğinin korunmasını, çalışma şartlarının yükseltilmesini şirket prensibi olarak benimsemiştir.

49 yıllık tecrübe ile kaliteden ödün vermeyen yapısıyla, taahhüdü altında bulunan tüm projeleri zamanında tamamlamayı misyon haline getiren şirketimiz, bir sektör devi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Gökyol İnsaat ve Sanayii A. Ş., bugüne kadar birçok Köprü, Viyadük, Tünel, İçme suyu isale hatları, Arıtma tesisleri gibi çok sayıda altyapı projelerinin yanında, sanayi yapılarından Hastane inşaatlarına, Olimpik Spor Komplekslerinden Uluslararası Kültür Merkezleri gibi birçok dev projeye imza atmıştır.

Türkiye ve Dünya'da kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe lider uluslararası bir şirket olmayı hedef olarak belirleyen Gökyol İnşaat ve Sanayii A. Ş., 2020 yılından itibaren yurtdışı projelerine de ağırlık vererek, ülkemizi Dünya'da da en iyi şekilde temsil etmeye başlamıştır.

YUKARI