2020 GÖKYOL

HAKKIMIZDA

“GÖKYOL İNŞAAT” Sektördeki 48. yılını kutluyor…

İnşaat sektöründe 48 yıllık tecrübemizin arkasında, faaliyet süremiz boyunca devlet sektöründe iş yapmanın saygınlığı ve haklı gururu bulunmaktadır. Gökyol İnşaat ve Sanayii A.Ş. günümüz son teknolojisini, dünya standartlarında hizmet kalitesiyle birleştirerek gerçekleştirilen projelerde doğal yaşam alanlarının ve insan güvenliginin korunmasını, çalışma şartlarının yükseltilmesini şirket prensibi olarak benimsemiştir.

48 yıllık tecrübe ile kaliteden ödün vermeyen yapısıyla; Taahhüdü altında bulunan tüm projeleri zamanında tamamlamayı misyon haline getiren şirketimiz, bir sektör devi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Gökyol İnsaat ve Sanayii A.Ş. bugüne kadar birçok Köprü, Viyadük, Tünel, İçme suyu isale hatları, Arıtma tesisleri gibi çok sayıda altyapı projelerinin yanında, sanayi yapılarından Hastane inşaatlarına, Olimpik Spor Komplekslerinden Uluslararası Kültür Merkezleri gibi birçok dev projeye imza atmıştır.

Türkiye ve Dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe lider Uluslararası bir şirket olmayı hedef olarak belirleyen Gökyol İnşaat ve Sanayii A.Ş. önümüzdeki yıllarda yurtdışı projelerine de ağırlık vererek, ülkemizi dünyada en iyi şekilde temsil edecektir.

YUKARI